Dj gramoFON SHOW
DJ gramoFON SHOW jest to wyjątkowe połączenie DJ + WYSTĘPY LIVE (skrzypce, gitara , saksofon i vocal)

Podczas imprezy można zobaczyć imponujące SHOW skrzypka. usłyszeć wirtuozeryjne solówki GITAROWE oraz delektować się Wokalem na najwyższym poziomie.

Gramofon Band
Gramofon w swojej karierze poprowadził już ponad 1000 imprez, Bawiło się z nimi już kilkadziesiąt tysięcy gości

o różnych gustach muzycznych, preferencjach, marzeniach.
Na prowadzonych przeze nich uroczystościach byli politycy, prezydenci miast, przedstawiciele bardzo dużych firm, sportowcy, a co najważniejsze cudowne i wspaniałe Pary Młode, które mi zaufały i razem stworzyliśmy wyjątkowe wspomnienia!

To doświadczenie potwierdza ich umiejętności, dzięki którym odnajdują się w niemal każdym towarzystwie, miejscu czy sytuacji.

Eventy i koncerty
GRAMOFON tworzą profesjonalni muzycy absolwenci szkół muzycznych, ale przede wszystkim pasjonaci muzyki na najwyższym poziomie.

Muzycy posiadają wieloletnie doświadczenie sceniczne i estradowe, współpracowali z wieloma formacjami muzycznymi.

Band aktywnie współpracuje z wieloma agencjami artystycznymi, centrami konferencyjnymi, hotelami, klubami, restauracjami i domami weselnymi,
co daje duże doświadczenie zarówno na polu muzycznym, jak organizacyjnym.
Niepowtarzalny styl imprezy.
Koncertowe oświetlenie i nagłośnienie sceniczne.

Gramy na światowej klasy instrumentach (NORD, YAMAHA, IBANEZ, MESA BOGGIE, mikrofony SHURE BETA, Sample na sprzęcie firmy Apple).
Oferujemy nagłośnienie wysokiej klasy, posiadamy koncertowe oświetlenie sceny. Zapewniamy własny transport. Na sali montujemy się z 3 godzinnym wyprzedzeniem, dzięki czemu masz pewność że witamy Cię w pełnej gotowości.
Prowadzimy imprezę zgodnie z przyjętymi normami kultury. Oczywiście prowadzimy oczepiny, jak i konkursy podczas wesela, konkursy są na poziomie „bez obciachu”.